Λεπτομέρειες προϊόντων
Μάρκα: Led Aluminum Profile
Model Number: 1205
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Μέθοδος Εγκατάστασης: |
Επιφανειακά τοποθετημένο / χωνευτό / αναρτημένο |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Διάρκεια ζωής: |
μεταβλητός |
Χρώμα: |
Ασημί / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Αρ: |
ΥΔ-1525 |
ΚΑΛΥΜΜΑ: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Μέθοδος Εγκατάστασης: |
Επιφανειακά τοποθετημένο / χωνευτό / αναρτημένο |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Διάρκεια ζωής: |
μεταβλητός |
Χρώμα: |
Ασημί / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Αρ: |
ΥΔ-1525 |
ΚΑΛΥΜΜΑ: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Το προφίλ LED από αλουμίνιο είναι μια ευπροσάρμοστη, υψηλής ποιότητας λύση που έχει σχεδιαστεί για να βελτιώσει την εγκατάσταση και την απόδοση των φωτιστικών λωρίδων LED.Αυτή η εκτόξευση παρέχει τόσο αντοχή και μια κομψή αισθητική για διάφορα έργα φωτισμού.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
| Αριθμός | YD-1525 |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | Τελικά καπάκια / συσσωρευτές / βίδες |
| Συμβατό πλάτος λωρίδας LED | Μέχρι 12 mm / 10 mm / 8 mm (εξαρτάται από το προφίλ) |
| Βάρος | Περίπου 0,3 kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος του προφίλ) |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο / Πουτσοποιημένο / Ξυρισμένο |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IP20 / IP65 (ανάλογα με το μοντέλο) |
| Χρώμα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Μέγεθος | 470 × 360 × 110 mm |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Επιφάνεια επιφάνειας / ενσωματωμένη / αναρτημένη |
Αυτό το ευπροσάρμοστο προφίλ LED αλουμινίου είναι ιδανικό τόσο για οικιστικά όσο και για εμπορικά περιβάλλοντα.διαφάνειες λιανικήςΟι πολλαπλές επιλογές τοποθέτησης και επιλογές κάλυψης επιτρέπουν προσαρμοσμένες λύσεις φωτισμού σε διάφορες ρυθμίσεις.
Τα προφίλ LED αλουμινίου προσφέρουν εκτεταμένη προσαρμογή.Επιλέξτε από πολλές επιλογές κάλυψης: Γαλακτοκομμένο, Διαυγές, Παγωμένο και Όπαλο για να επιτύχετε το επιθυμητό φως και διάχυση.