Λεπτομέρειες προϊόντων
Μάρκα: Led Aluminum Profile
Model Number: 1205
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Συμβατό πλάτος λυχνίας LED: |
Έως 12mm / 10mm / 8mm (εξαρτάται από το προφίλ) |
Μεγέθη: |
470*360*110mm |
Όνομα προϊόντος: |
Προφίλ LED αλουμινίου |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Υψος: |
Διαφέρει Ανά μοντέλο (π.χ. 8mm, 12mm, 15mm) |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Αδιάβροχη Βαθμολογία: |
IP20 / IP65 (ανάλογα με το μοντέλο) |
Συμβατό πλάτος λυχνίας LED: |
Έως 12mm / 10mm / 8mm (εξαρτάται από το προφίλ) |
Μεγέθη: |
470*360*110mm |
Όνομα προϊόντος: |
Προφίλ LED αλουμινίου |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Υψος: |
Διαφέρει Ανά μοντέλο (π.χ. 8mm, 12mm, 15mm) |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Αδιάβροχη Βαθμολογία: |
IP20 / IP65 (ανάλογα με το μοντέλο) |
| Ονομασία του προϊόντος | Προφίλ LED από αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Συμβατό πλάτος λωρίδας LED | Μέχρι 12 mm / 10 mm / 8 mm (εξαρτάται από το προφίλ) |
| Βάρος | Περίπου 0,3 kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος του προφίλ) |
| Αριθμός | YD-1525 |
| Τελείωσε. | Ανωδικοποιημένο / Πουτσοποιημένο / Ξυρισμένο |
| Πιστοποίηση | CE, ROHS |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Επιφάνεια επιφάνειας / ενσωματωμένη / αναρτημένη |
| Μέγεθος | 470*360*110mm |
| Διάρκεια | 1 μέτρο / προσαρμόσιμο |