Λεπτομέρειες προϊόντων
Μάρκα: Led Aluminum Profile
Model Number: 1205
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Μεγέθη: |
470*360*110mm |
Διάρκεια ζωής: |
μεταβλητός |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Φινίρισμα: |
Ανοδιωμένο / Επικαλυμμένο με σκόνη / Βουρτσισμένο |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Πιστοποίηση: |
CE, RoHS |
Χρώμα: |
Ασημί / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
Μεγέθη: |
470*360*110mm |
Διάρκεια ζωής: |
μεταβλητός |
Βάρος: |
Περίπου 0,3 Kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος προφίλ) |
Φινίρισμα: |
Ανοδιωμένο / Επικαλυμμένο με σκόνη / Βουρτσισμένο |
Μήκος: |
1 μέτρο / Προσαρμόσιμο |
Συμπεριλαμβάνονται αξεσουάρ: |
Τελικά Καπάκια / Κλιπ στερέωσης / Βίδες |
Πιστοποίηση: |
CE, RoHS |
Χρώμα: |
Ασημί / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Βάρος | Περίπου 0,3 kg ανά μέτρο (διαφέρει ανάλογα με το μέγεθος του προφίλ) |
| Συμβατό πλάτος λωρίδας LED | Μέχρι 12 mm / 10 mm / 8 mm (εξαρτάται από το προφίλ) |
| Μέθοδοι εγκατάστασης | Επιφάνεια επιφάνειας / ενσωματωμένη / αναρτημένη |
| Πιστοποιητικά | CE, ROHS |
| Μέγεθος | 470*360*110mm |
| Διαθέσιμα χρώματα | Ασημένιο / Μαύρο / Λευκό / Προσαρμοσμένα χρώματα |
| Τελειώστε επιλογές | Ανωδικοποιημένο / Πουτσοποιημένο / Ξυρισμένο |
| Επιλογές κάλυψης | Γάλα / Διαυγές / Παγωμένο / Όπαλο |