Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 2
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-1215 |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Διάσταση: |
12mm Π Χ 15mm Υ |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
10 χλστ |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-1215 |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Διάσταση: |
12mm Π Χ 15mm Υ |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
10 χλστ |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
| Άρθρο αριθ. | YD-1215 |
|---|---|
| Μέγεθος | 12 mm × 15 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή ένωση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |