Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 1.8
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-08 |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Μέγεθος: |
12mm*7,8mm |
Μήκος: |
1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Πακέτο: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Πακέτο μεταφοράς: |
Λευκό |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-08 |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Μέγεθος: |
12mm*7,8mm |
Μήκος: |
1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Πακέτο: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Πακέτο μεταφοράς: |
Λευκό |
| Άρθρο αριθ. | YD-08 |
| Μέγεθος | 12 mm × 7,8 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή ένωση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |