Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.88
πλάτος: |
12 mm |
Πάχος: |
7 χιλιοστά |
Αριθμό μοντέλου: |
ΥΔ-1202 |
Διάσταση: |
18,2Χ15,8χιλ |
Τύπος κράματος: |
6063 Τ5 |
Τυπικό μήκος: |
0,5 m, 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m |
Πλάτος λωρίδας LED: |
11 χιλιοστά |
Εσωτερικό πλάτος: |
5mm-55mm |
Υλικό κάλυψης: |
Η/Υ ή PMMA |
Χρώματα εξωφύλλου: |
Clear/Semi Clear/Opal Matte,Diffusion |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφάνεια & Ενσωματωμένη τοποθέτηση |
Περιεχόμενα συσκευασίας: |
Κάλυμμα υπολογιστή + κλιπ + ακραία καλύμματα |
Πακέτο μεταφοράς: |
Κουτί πάχους 8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
πλάτος: |
12 mm |
Πάχος: |
7 χιλιοστά |
Αριθμό μοντέλου: |
ΥΔ-1202 |
Διάσταση: |
18,2Χ15,8χιλ |
Τύπος κράματος: |
6063 Τ5 |
Τυπικό μήκος: |
0,5 m, 1,0 m, 1,5 m, 2,0 m, 2,5 m, 3,0 m |
Πλάτος λωρίδας LED: |
11 χιλιοστά |
Εσωτερικό πλάτος: |
5mm-55mm |
Υλικό κάλυψης: |
Η/Υ ή PMMA |
Χρώματα εξωφύλλου: |
Clear/Semi Clear/Opal Matte,Diffusion |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφάνεια & Ενσωματωμένη τοποθέτηση |
Περιεχόμενα συσκευασίας: |
Κάλυμμα υπολογιστή + κλιπ + ακραία καλύμματα |
Πακέτο μεταφοράς: |
Κουτί πάχους 8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
υλικό: |
Κράμα αργιλίου |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 12 mm πλάτος 7 mm πάχος LED αλουμινίου προφίλ για LED φωτεινή μπάρα |
| Υλικό | 6063 T5 κράμα αλουμινίου |
| Τελείωσε. | Χρώμα βάσης από αλουμίνιο |
| Τυπικό μήκος | 0.5m, 1.0m, 1.5m, 2.0m, 2.5m, 3.0m |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| Εσωτερικό πλάτος για PCB ταινίας | 5 mm-55 mm |
| Χρώματα κάλυψης | Διαφανές/ημιδιαφανές/οπαλικό ματ, διάχυση |
| Υλικό εξώφυλλου | PC ή PMMA με βάση τα στυλ |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια & Ενσωματωμένη τοποθέτηση |
| Περιεχόμενο του συνόλου | Κάλυψη υπολογιστή + συσσωρευτές + τερματικά καπάκια |
| Πακέτο | Εσωτερική σακούλα PP, εξωτερική συσκευασία |
| Ναυτιλία | DHL, UPS, FedEx, TNT ή θαλάσσια ή εμπορευματική μεταφορά |
| Χρόνος παράδοσης | 10 ημέρες |