Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: 0.89
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-00 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤10 χιλιοστά |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
16,8mm*11mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μέγιστο μήκος: |
3μ |
ελάχιστο μήκος: |
0,2m |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-00 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤10 χιλιοστά |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
16,8mm*11mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μέγιστο μήκος: |
3μ |
ελάχιστο μήκος: |
0,2m |
YD-00 Επιφανειακό προφίλ αλουμινίου LED - Παγωμένο, διαυγές ή οπαλικό φακό διάχυσης, λεπτή επίπεδη λεπτή ακρόαση αλουμινίου, σχεδιασμένη ειδικά για εφαρμογές φωτισμού με λωρίδες LED.
| Άρθρο αριθ. | YD-00 |
|---|---|
| Μέγεθος | 160,8 mm × 11 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 10 mm |
| Κάλυψη PC | Διαυγές/Οπαλικό/Μη διαυγές/Βαλακτώδες |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κλιπς | 2 Κλιπ |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |
Η Shenzhen Ofly Technology Co., Limited είναι μια εταιρεία υψηλής τεχνολογίας που βρίσκεται στο Shenzhen, Guangdong, Κίνα, που ειδικεύεται στην επιστημονική έρευνα, την παραγωγή και την τεχνική υποστήριξη για προϊόντα φωτισμού LED.Με μια έμπειρη τεχνική ομάδα σχεδιασμού φωτισμού LED και προφίλ αλουμινίου, δίνουμε προτεραιότητα στην ασφάλεια, την αποτελεσματικότητα και την αξιοπιστία, ενώ επικεντρώνουμε τις λύσεις εξοικονόμησης ενέργειας.
Η γκάμα προϊόντων μας περιλαμβάνει φώτα LED Strip, προφίλ LED αλουμινίου, προφίλ αρχιτεκτονικού φωτισμού, φώτα LED τοίχων, φώτα LED πάνελ, επίπεδα φώτα LED οροφής και αξεσουάρ LED.Τα προϊόντα μας απολαμβάνουν καλή φήμη και είναι δημοφιλή στην Ευρωπαϊκή, τις αγορές της Βόρειας Αμερικής, της Αυστραλίας και της Ασίας.
Επικοινωνήστε μαζί μας για προσαρμοσμένες λύσεις προφίλ αλουμινίου LED προσαρμοσμένες στις συγκεκριμένες απαιτήσεις και εφαρμογές σας.