Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: 0.88
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-11 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤15mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
20mm*14,8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Μέγιστο μήκος: |
3μ |
ελάχιστο μήκος: |
0,2m |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-11 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤15mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
20mm*14,8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Μέγιστο μήκος: |
3μ |
ελάχιστο μήκος: |
0,2m |
| Άρθρο αριθ. | YD-11 |
|---|---|
| Μέγεθος | 20 mm × 14,8 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 15 mm |
| Κάλυψη PC | Διαυγές/Οπαλικό/Μη διαυγές/Βαλακτώδες |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κλιπς | 2 Κλιπ |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |