Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.78
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ 1102 |
υλικό: |
Αλουμίνιο 6063. Τ5 |
Διάσταση: |
16mm WX 6mm Υ |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
11 χιλιοστά |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
Ακτίνα 60 mm |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ 1102 |
υλικό: |
Αλουμίνιο 6063. Τ5 |
Διάσταση: |
16mm WX 6mm Υ |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
11 χιλιοστά |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
Ακτίνα 60 mm |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
| Άρθρο αριθ. | YD-1102 |
|---|---|
| Μέγεθος | Ράδιο 60 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 Τ3-Τ8 κράμα αλουμινίου |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |