Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2121 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
21 mm Π * 21 mm Υ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000,00 Μ/Μήνα |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2121 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
21 mm Π * 21 mm Υ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000,00 Μ/Μήνα |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Στοιχείο ΑΡΙΘ. | ΥΔ-2121 |
| Μέγεθος | Π21×Υ21 χιλιοστά |
| Υλικό | 6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Ανοδιωμένο |
| Μήκος | 1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
| Λωρίδα LED | Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
| Κάλυμμα υπολογιστή | Γαλακτώδες/Διαυγές/Οπαλικό/Ημιδιαυγές |
| Καπέλα τέλους | 2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Στηρίγματα | 2 τεμάχια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή τοποθέτηση |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Χρόνος ανοχής | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | Συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο πάχους 8mm |