Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2007 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Διαστάσεις: |
23,5 mm Π * 20,49 mm Υ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 Τελικά καπάκια |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
100.000 m/μήνα |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2007 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
αργίλιο 6063 T5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Διαστάσεις: |
23,5 mm Π * 20,49 mm Υ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 Τελικά καπάκια |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
100.000 m/μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρο αριθ. | YD-2007 |
| Μέγεθος | W23,5 × H20.49mm |
| Υλικό | 6063 Τ3-Τ8 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή ένωση |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |