Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 10
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-2005 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
Αλουμίνιο 6063. Τ5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
30 mm Π * 10 mm Υ |
Μέγεθος: |
Π30*Υ10 χλστ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Πίνακες PCB με λωρίδες LED: |
Πλάτος Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-2005 |
Σχήμα: |
πλατεία |
υλικό: |
Αλουμίνιο 6063. Τ5 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
12 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
30 mm Π * 10 mm Υ |
Μέγεθος: |
Π30*Υ10 χλστ |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Πίνακες PCB με λωρίδες LED: |
Πλάτος Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
| Αριθμός του στοιχείου | YD-2005 |
| Μέγεθος | W30 × H10mm |
| Υλικό | 6063 Τ3-Τ8 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διαθέσιμα μήκη | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Συμπεριλαμβάνονται συστατικά | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα), 2 αγκάλια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή ένωση |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Συσκευή | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |