Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-1202 |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m έως 6m Διαθέσιμο |
Κάλυψη PC: |
Clear/Semi-Clear/Opal Diffuser/Μαύρο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
Π17*Υ16 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Πακέτο: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-1202 |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m έως 6m Διαθέσιμο |
Κάλυψη PC: |
Clear/Semi-Clear/Opal Diffuser/Μαύρο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
Π17*Υ16 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Πακέτο: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
| Μέγεθος | W17*H16mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |