Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 1
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1303 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Ανασταλμένος |
Πακέτο μεταφοράς: |
Συσκευασία από χαρτόνι πάχους 8mm |
Μέγεθος: |
Ακτίνα 60 mm |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1303 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Ανασταλμένος |
Πακέτο μεταφοράς: |
Συσκευασία από χαρτόνι πάχους 8mm |
Μέγεθος: |
Ακτίνα 60 mm |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤ 12,5 mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρο αριθ. | YD-1303 |
| Μέγεθος | Ράδιο 60 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |