Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 2
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1609 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Διαστάσεις: |
20 mm*21 mm |
Μέγεθος: |
Π19,4*Υ12 χλστ |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1609 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Διαστάσεις: |
20 mm*21 mm |
Μέγεθος: |
Π19,4*Υ12 χλστ |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
| Αριθμός του στοιχείου | ΥΔ-1609 |
| Μέγεθος | W19.4×H12mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Συμπεριλαμβάνονται συστατικά | 2 καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα), 2 ράβδοι |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | Συσκευή από χαρτόνι πάχους 8 mm |