Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2005-1 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
Συσκευασία από χαρτόνι πάχους 8mm |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2005-1 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
Συσκευασία από χαρτόνι πάχους 8mm |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
| Αριθμός του στοιχείου | YD-2005-1 |
| Μέγεθος | W30 × H30mm |
| Υλικό | 6063 Τ3-Τ8 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διαθέσιμα μήκη | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γάλα / διαυγές / οπαλικό / ημιδιαυγές |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα), 2 αγκάλια |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Επιφανειακή ένωση |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρόνος παραγωγής | 7-10 ημέρες |
| Συσκευή | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |