Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Αριθμό μοντέλου: |
Υδ-2005-1 |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Επιλογές μήκους: |
1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Τύπος καλύμματος υπολογιστή: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 Τεμάχια ανά Σετ |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
Χαρτόνι πάχους 8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Περίοδος Εγγύησης: |
5 Χρόνια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Αριθμό μοντέλου: |
Υδ-2005-1 |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Επιλογές μήκους: |
1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Τύπος καλύμματος υπολογιστή: |
Γαλακτώδες/Διαυγές/Παγωμένο |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 Τεμάχια ανά Σετ |
Τύπος εγκατάστασης: |
Επιφανειακός |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Πακέτο μεταφοράς: |
Χαρτόνι πάχους 8mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
50000 τεμ./Μήνα |
Περίοδος Εγγύησης: |
5 Χρόνια |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
| Αριθμός του στοιχείου | YD-2005-1 |
| Μέγεθος | W30 × H30 mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |