Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: 0.99
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1005 |
Σχήμα: |
πλατεία |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Ρυθμίσιμο κλιπ: |
1 τεμάχιο |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
10mm*5mm |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1005 |
Σχήμα: |
πλατεία |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Ρυθμίσιμο κλιπ: |
1 τεμάχιο |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
10mm*5mm |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
| Αριθμός του στοιχείου | YD-1005 |
| Μέγεθος | W5 × H10mm |
| Υλικό | 6063 Τ3-Τ8 κράμα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διαθέσιμα μήκη | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Συμπεριλαμβανομένων των εξαρτημάτων | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα), 2 αγκάλια |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή ένωση |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Συσκευή | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |