Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 2
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-2208 |
Σχήμα: |
Ειδικό σχήμα |
Μέγεθος: |
Π80*Υ100 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000, 00 M\Month |
Αρ.: |
ΥΔ-2208 |
Προσδιορισμός: |
80*100 |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-2208 |
Σχήμα: |
Ειδικό σχήμα |
Μέγεθος: |
Π80*Υ100 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000, 00 M\Month |
Αρ.: |
ΥΔ-2208 |
Προσδιορισμός: |
80*100 |
Επαγγελματική κουρτίνα προφίλ LED αλουμινίου σχεδιασμένη για εφαρμογές φωτισμού με λωρίδες LED, με ανθεκτική κατασκευή και εξαιρετικές ιδιότητες διάσπασης θερμότητας.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός του στοιχείου | YD-2208 |
| Μέγεθος | W80 × H100mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | Συμπεριλαμβάνονται 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |
Χρησιμοποιούμε παχύτερα κιβώτια από χαρτόνι και σανίδες με σκληρή προστασία γωνιών για να διασφαλίσουμε την ασφαλή παράδοση.
Η Shenzhen Ofly Technology Co., Limited, που ιδρύθηκε το 2011, είναι μια εταιρεία υψηλής τεχνολογίας με πιστοποίηση CE και ROHS που ειδικεύεται στην ανάπτυξη, κατασκευή και πώληση καινοτόμων προϊόντων φωτισμού LED.
Ως ο μεγαλύτερος OEM πωλητής προφίλ LED αλουμινίου στην Κίνα, έχουμε πάνω από 11 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή επαγγελματικών καναλιών LED με ανταγωνιστικές τιμές.
Καλωσορίστε ODM Προσαρμοσμένο προφίλ LED αλουμινίου - Εξειδικευόμαστε στη δημιουργία προσαρμοσμένων λύσεων για να καλύψουμε τις συγκεκριμένες απαιτήσεις φωτισμού σας.