Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: 4.5
Μοντέλο Αρ.: |
ΤΟΥ-2003 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Λεπτό προφίλ αλουμινίου: |
Χημική στίλβωση |
Προφίλ από αλουμίνιο για παράθυρο και πόρτα: |
Σειρά 6063 |
Πλάτος λωρίδας LED: |
20 χιλιοστά |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
Λωρίδα LED Πλάτος PCB: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
Μοντέλο Αρ.: |
ΤΟΥ-2003 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Λεπτό προφίλ αλουμινίου: |
Χημική στίλβωση |
Προφίλ από αλουμίνιο για παράθυρο και πόρτα: |
Σειρά 6063 |
Πλάτος λωρίδας LED: |
20 χιλιοστά |
Μέγεθος: |
Π30*Υ30 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Μήκος: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
Λωρίδα LED Πλάτος PCB: |
≤ 12,5 mm |
Κάλυψη PC: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Εγκατάσταση: |
Επιφανειακός |
| Άρθρο αριθ. | YD-2003 |
|---|---|
| Μέγεθος | W30*H30mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Εγκαταστάθηκε σε επιφάνεια |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |