Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 2
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2020 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Κρεμαστά σύρματα: |
2 Κρεμασμένα καλώδια |
Εγκατάσταση: |
Ανασταλμένος |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
20,25mm*20mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000, 00 M\Month |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2020 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδης/Διαυγής/Παγωμένος/Οπαλινός |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Κρεμαστά σύρματα: |
2 Κρεμασμένα καλώδια |
Εγκατάσταση: |
Ανασταλμένος |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
20,25mm*20mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
1000, 00 M\Month |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
| Άρθρο αριθ. | ΥΔ-2020 |
| Μέγεθος | 20.25 mm × 20 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Κρεμασμένα καλώδια | 2 Κρεμασμένα καλώδια |
| Εγκατάσταση | Αναστολή |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |