Λεπτομέρειες προϊόντων
Πιστοποίηση: RoHS
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-4128 |
Σχήμα: |
U σχήμα |
Βαθμός: |
Σειρά 6000 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Φινίρισμα Επιφανειών: |
Ανωδική οξείδωση |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Λεπτό προφίλ αλουμινίου: |
Μηχανική λαξευτική |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
Εγκατάσταση: |
Trimless |
Προσδιορισμός: |
40,6mm*27,7mm |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-4128 |
Σχήμα: |
U σχήμα |
Βαθμός: |
Σειρά 6000 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Κράμα: |
Κράμα |
Φινίρισμα Επιφανειών: |
Ανωδική οξείδωση |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Λεπτό προφίλ αλουμινίου: |
Μηχανική λαξευτική |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB μέσα: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
Εγκατάσταση: |
Trimless |
Προσδιορισμός: |
40,6mm*27,7mm |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρο αριθ. | YD-4128 |
| Μέγεθος | W41×H28mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Ξηρός τοίχος |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |