Λεπτομέρειες προϊόντων
Πιστοποίηση: RoHS
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-3511 |
Σχήμα: |
πλατεία |
Βαθμός: |
Σειρά 6000 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Φινίρισμα Επιφανειών: |
Ανωδική οξείδωση |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Ενσωματωμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
35mm*11mm |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-3511 |
Σχήμα: |
πλατεία |
Βαθμός: |
Σειρά 6000 |
Ιδιοσυγκρασία: |
Τ3-Τ8 |
Συστατικό κράματος: |
6063 |
Φινίρισμα Επιφανειών: |
Ανωδική οξείδωση |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Ενσωματωμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
35mm*11mm |
| Άρθρο αριθ. | YD-3511 |
|---|---|
| Μέγεθος | 35 mm × 11 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Ενσωματωμένο |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |