Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: 2.6
Μοντέλο Αρ.: |
ΤΟΥ-2001 |
Λειτουργία εγκατάστασης: |
ενσωματωμένο |
Τύπος διακόπτη: |
Με τηλεχειριστήριο |
Αξιολόγηση IP: |
IP44 |
Σκιά κατεύθυνση: |
Πάνω & Κάτω |
Τύπος σκιάς: |
Παγωμένο γυαλί |
Πλάτος PCB: |
20.7mm |
Μέγεθος προφίλ: |
Π30,3*Υ9,75 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Επιλογές μήκους: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Επιλογές εξωφύλλου υπολογιστή: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Περιλαμβάνονται στηρίγματα: |
2 τεμάχια |
Μοντέλο Αρ.: |
ΤΟΥ-2001 |
Λειτουργία εγκατάστασης: |
ενσωματωμένο |
Τύπος διακόπτη: |
Με τηλεχειριστήριο |
Αξιολόγηση IP: |
IP44 |
Σκιά κατεύθυνση: |
Πάνω & Κάτω |
Τύπος σκιάς: |
Παγωμένο γυαλί |
Πλάτος PCB: |
20.7mm |
Μέγεθος προφίλ: |
Π30,3*Υ9,75 χλστ |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
Επιλογές μήκους: |
1m, 2m, 3m, 4m ή προσαρμοσμένο |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Επιλογές εξωφύλλου υπολογιστή: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Άκρο: |
2 ακραίες τάπες, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
Περιλαμβάνονται στηρίγματα: |
2 τεμάχια |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρο αριθ. | YD-2001 |
| Μέγεθος | W30.3*H9.75mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Άλλες συσκευές |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |