Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: 1.2
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1207 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Οπάλιο/Ημιδιαυγές/Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Κλιπ άνοιξης: |
4 Ανοιξιάτικα κλιπ |
ΚΑΠ τελών: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα, ένα χωρίς |
Εγκατάσταση: |
Εσοχής |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
1000mm*25mm*14,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Μέγεθος: |
1000mm x25mm x 14,5mm |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1207 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Οπάλιο/Ημιδιαυγές/Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Κλιπ άνοιξης: |
4 Ανοιξιάτικα κλιπ |
ΚΑΠ τελών: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα, ένα χωρίς |
Εγκατάσταση: |
Εσοχής |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
1000mm*25mm*14,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Μέγεθος: |
1000mm x25mm x 14,5mm |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
| Άρθρο αριθ. | YD-1207 |
|---|---|
| Μέγεθος | 1000 mm × 25 mm × 14,5 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12 mm |
| Κάλυψη PC | Όπαλος/Μη διαυγές/Βαλακτώδες/Διαυγές |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κλιπ άνοιξης | 4 Κλιπς ελαστικών |
| Εγκατάσταση | Επιφάνεια/Κατακόλληση/Σε αναστολή |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |