Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: 0.98
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2009 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤20mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
45mm*24,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Μέγεθος: |
45mm*24,5mm |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-2009 |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤20mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Επιφάνεια |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
45mm*24,5mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Μέγεθος: |
45mm*24,5mm |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
| Άρθρο αριθ. | ΥΔ-2009 |
|---|---|
| Μέγεθος | 45 mm × 24,5 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 20 mm |
| Κάλυψη PC | Διαυγές/Οπαλικό/Μη διαυγές/Βαλακτώδες |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κλιπς | 2 Κλιπ |
| Εγκατάσταση | Αποσύρθηκε |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |