Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: 0.97
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-3523 |
Αρ.: |
ΥΔ-3523 |
Μέγεθος: |
34,9mm*23,5mm |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤20mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Εσοχής |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
65mm*35mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Μοντέλο Αρ.: |
ΥΔ-3523 |
Αρ.: |
ΥΔ-3523 |
Μέγεθος: |
34,9mm*23,5mm |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤20mm |
Κάλυψη PC: |
Διαυγές/Οπάλ/Γαλακτώδες/Ημιδιαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Εσοχής |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
65mm*35mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
| Άρθρο αριθ. | YD-3523 |
|---|---|
| Μέγεθος | 340,9 mm × 23,5 mm |
| Διάρκεια | 1, 2, 3 και 4 μέτρα. |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 20 mm |
| Κάλυψη PC | Διαυγές/Οπαλικό/Μη διαυγές/Βαλακτώδες |
| Τελειωμένο | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κλιπς | 2 Κλιπ |
| Εγκατάσταση | Αποσύρθηκε |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |