Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-5055 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Τοποθετημένο σε εσοχή |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
50mm*55mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Μέγεθος: |
Π50*Υ55 χιλιοστά |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-5055 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Τοποθετημένο σε εσοχή |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Προσδιορισμός: |
50mm*55mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 PCS/έτος |
Μέγεθος: |
Π50*Υ55 χιλιοστά |
λωρίδα led: |
Πλάτος PCB Εσωτερικό ≤12,5mm |
Αριθμός του αντικειμένου: YD-5055 - Προφίλ LED αλουμινίου για φωτιστικό με ενσωματωμένο φωτιστικό
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Άρθρο αριθ. | YD-5055 |
| Μέγεθος | W50*H55mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Λεωφόρος LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Κάλυψη PC | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 καπάκια, ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς |
| Κράτες | 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Άλλες συσκευές |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |
Χρησιμοποιούμε παχύτερα κουτιά από χαρτόνι και σανίδες με σκληρή προστασία γωνιών για να αποφευχθεί η ζημιά κατά τη μεταφορά.Το 8mm χαρτόνι μας και υψηλής αντοχής προστασία γωνίας αποτελεσματικά προστατεύει από αναπόφευκτες συγκρούσεις κατά τη διάρκεια της αποστολής.
Η Shenzhen Ofly Technology Co., Limited, που ιδρύθηκε το 2011, είναι μια εταιρεία υψηλής τεχνολογίας με πιστοποίηση CE και ROHS που ειδικεύεται στην ανάπτυξη, κατασκευή και πώληση καινοτόμων προϊόντων φωτισμού LED.
Ως ο μεγαλύτερος πωλητής OEM LED αλουμινίου στην Κίνα, έχουμε πάνω από 11 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή επαγγελματικών καναλιών LED με ανταγωνιστικές τιμές.
Η ομάδα μας παρέχει αξιόπιστη υπηρεσία μετά την πώληση και έχει συνεργαστεί με επιτυχία με εταιρείες σε όλο τον κόσμο.
Ναι, είμαστε ένα εργοστάσιο που βρίσκεται στο Σενζέν.
Ναι, οι παραγγελίες δείγματος είναι αποδεκτές.
5-8 ημέρες για δείγματα, για επίσημες παραγγελίες 10-15 ημέρες.
Δεν υπάρχει όριο MOQ. Διατίθενται παραγγελίες για δείγματα 1 μέτρου.
Συνήθως αποστέλλουμε μέσω DHL, UPS, FedEx ή TNT. Η παράδοση συνήθως διαρκεί 5-8 ημέρες.
Επικοινωνήστε μαζί μας για να συζητήσετε τις απαιτήσεις και τις προδιαγραφές του προφίλ αλουμινίου LED.