Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-5575 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Κρεμασμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
55mm*75mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-5575 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Προσαρμοσμένο μήκος: |
Διαθέσιμος |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Πεπερασμένος: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Εγκατάσταση: |
Κρεμασμένο |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Μέγεθος: |
55mm*75mm |
Παραγωγική ικανότητα: |
2000000 ΤΕΜ\Έτος |
Χρόνος ανοχής: |
7-10 ημέρες |
| Αριθμός του στοιχείου | ΥΔ-5575 |
| Μέγεθος | 55 mm × 75 mm |
| Τυπικό μήκος | 1m, 2m, 3m |
| Προσαρμοσμένο μήκος | Διαθέσιμο |
| πλάτος PCB στο εσωτερικό | ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελεία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Τελικά κεφάλαια | 2 τερματικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | Συμπεριλαμβάνονται 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Κουρδισμένα |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Συσκευή | Συσκευή από χαρτόνι πάχους 8 mm |