Λεπτομέρειες προϊόντων
Όροι πληρωμής & ναυτιλίας
Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: 0.5
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1105-1 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Τοποθετημένο σε εσοχή |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Διαστάσεις: |
22mm*13mm |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Επιλογές εξωφύλλου υπολογιστή: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
Μοντέλο Αρ.: |
Υδ-1105-1 |
Σχήμα: |
Επίπεδα |
Μήκος: |
1m,2m,3m,4m |
Πλάτος PCB: |
≤12mm |
Κάλυψη PC: |
Γαλακτώδες/Διαυγές |
Επεξεργασία Επιφανειών: |
Ανοδιωμένο |
υλικό: |
6063 T3-T8 κράμα αλουμινίου |
Άκρο: |
2 ακραία καπάκια, ένα με τρύπα σύρματος, ένα χωρίς |
μεταλλικά κλιπ: |
2 κομμάτια για κάθε καθορισμένη κατοικία |
Τύπος εγκατάστασης: |
Τοποθετημένο σε εσοχή |
Πακέτο μεταφοράς: |
συσκευασία χαρτοκιβωτίων 8mm παχιά |
Διαστάσεις: |
22mm*13mm |
Πλάτος λωρίδας LED: |
≤ 12,5 mm |
Επιλογές εξωφύλλου υπολογιστή: |
Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
Κράτες: |
2 τεμάχια |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός του στοιχείου | YD-1105-1 |
| Μέγεθος | W22 × H13mm |
| Υλικό | 6063 κράμα αλουμινίου T3-T8 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Διάρκεια | 1m, 2m, 3m, 4m, ή προσαρμοσμένο |
| Συνδυασμός λωρίδας LED | Διάμετρο PCB ≤ 12,5 mm |
| Επιλογές κάλυψης υπολογιστή | Γλυκό/διαφανές/οπαλικό/μισοδιαφανές |
| Τελικά κεφάλαια | 2 Τελικά καπάκια (ένα με τρύπα από σύρμα, ένα χωρίς) |
| Κράτες | Συμπεριλαμβάνονται 2 κομμάτια |
| Εγκατάσταση | Άλλες συσκευές |
| Εγγύηση | 5 έτη |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-10 ημέρες |
| Πακέτο | 8 mm παχιά συσκευασία από χαρτόνια |